Jaką lodówkę wybrać? Najlepsze lodówki

Jaką lodówkę wybrać? Najlepsze lodówki

5 min czytania

Aktualizacja: 13 czerwca 2024

Wybór odpowiedniej lodówki to decyzja, która może znacząco wpłynąć na komfort codziennego życia. Współczesne lodówki oferują szeroki wachlarz funkcji i technologii, które mogą zaspokoić różnorodne potrzeby użytkowników. W tym artykule zwracamy uwagę na kilka kluczowych aspektów, które pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Spis treści

Wstęp

Artykuł

Ranking lodówek. Najlepsze lodówki w tym roku

Jaką lodówkę kupić?

Rodzaje lodówek

Funkcje dodatkowe, które warto mieć w lodówce

Na co zwrócić uwagę kupując lodówkę No Frost?

Jak dbać o lodówkę, aby służyła przez lata?

Podsumowanie

Opinie

Ranking lodówek. Najlepsze lodówki w tym roku

Wybór odpowiedniej lodówki to jedna z najważniejszych decyzji przy urządzaniu kuchni. W końcu to urządzenie, które będzie nam służyć przez wiele lat, zapewniając świeżość przechowywanym produktom i oszczędzając energię. W tym rankingu przedstawimy najlepsze lodówki dostępne na rynku w tym roku. Przeanalizowaliśmy różne modele pod kątem ich wydajności, funkcjonalności, energooszczędności i designu, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Sprawdź, które lodówki zdobyły nasze najwyższe oceny i dlaczego zasługują na miejsce w Twojej kuchni.

Ranking lodówek. Najlepsze lodówki w tym roku

1

Lodówka HAIER HTW7720ENPT

2

Lodówka LG GBB62PZHMN

3

Lodówka INDESIT LI6 S1E

4

Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

5

Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF

1
Lodówka HAIER HTW7720ENPT

Lodówka HAIER HTW7720ENPT

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Innowacyjne chłodziarko-zamrażarki HAIER 3D oferują rewolucyjne technologie Fresher Techs, takie jak My Zone i ABT, oraz pojemne szuflady, co zapewnia doskonałą funkcjonalność i design.

Poziom hałasu (dB): 37
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Wymiary (cm): 200.6 na 70 na 67.5
Szerokość otwarte drzwi (cm): 73
Kupując lodówkę HAIER HTW7720ENPT, zyskujesz urządzenie, które łączy nowoczesną technologię z praktyczną funkcjonalnością i eleganckim designem. Dzięki trzem drzwiom i innowacyjnym rozwiązaniom Fresher Techs, takim jak My Zone, technologia ABT oraz pojemność XXL, lodówka ta oferuje wyjątkowe możliwości przechowywania żywności. Szuflady Easy Access zapewniają wygodny dostęp do zamrażalnika, a technologia Total No Frost eliminuje problem szronu, co ułatwia utrzymanie porządku w chłodziarce. Dodatkowo, lodówka zużywa do 30% mniej energii w skali roku w porównaniu do tradycyjnych modeli dwudrzwiowych, co jest korzystne dla środowiska.

Lodówka HAIER HTW7720ENPT

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
2
Ktoś właśnie kupił ten produkt
Lodówka LG GBB62PZHMN

Lodówka LG GBB62PZHMN

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Kompaktowa lodówka LG GBB62PZHMN to idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Dzięki technologii Linear Cooling i NatureFRESH™ jedzenie pozostaje dłużej świeże, a dzięki funkcji DoorCooling+™ chłodzenie jest szybsze i równomierne.

Wymiary: 203 na 59.5 na 68.2
Pojemność (litr): 277 chłodziarka + 107 zamrażarka
Zużycie prądu (rok): 257 kWh = 295.55 zł
Warto zakupić lodówkę LG GBB62PZHMN, ponieważ jest to urządzenie wyposażone w kompresor inwerterowy i funkcję SmartThinQ. Dzięki sterowaniu elektronicznemu możesz łatwo kontrolować ustawienia swojej lodówki za pomocą prostego w obsłudze panelu elektronicznego, co pozwala szybko wybrać żądane funkcje i temperaturę. Zastosowana technologia Linear Cooling zapewnia precyzyjną kontrolę nad temperaturą we wnętrzu urządzenia, co sprawia, że żywność pozostaje świeża przez dłuższy okres czasu. Ponadto, dzięki technologii NatureFRESH™ firma LG, lodówka zachowuje świeżość jedzenia dzięki funkcjom takim jak FRESH Balancer, FRESH Converter i NatureFRESH Cooling.

Lodówka LG GBB62PZHMN

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
3
Lodówka INDESIT LI6 S1E

Lodówka INDESIT LI6 S1E

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

INDESIT oferuje lodówkę o dużej pojemności z technologią Open Space, która pozwala na łatwe usunięcie górnych szuflad zamrażarki dla dodatkowej przestrzeni. Dzięki technologii Low Frost i optymalnej kontroli wilgotności, produkty pozostają świeże na dłużej, a urządzenie działa cicho dzięki Silent Cooling.

Poziom hałasu (dB): 39
Bezszronowa (No Frost): Brak
Wymiary (cm): 159 na 59.5 na 65.5
Szerokość otwarte drzwi (cm): 60
Warto rozważyć zakup lodówki marki INDESIT, ponieważ oferuje ona wiele korzyści dla użytkownika. Przede wszystkim, jej duża pojemność i wygoda użytkowania sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do każdej kuchni. Dzięki technologii Open Space, zamrażarka pozwala na wyjęcie dwóch górnych szuflad, co zwiększa przestrzeń do mrożenia produktów. Technologia Low Frost minimalizuje tworzenie się kryształków lodu, dzięki czemu lodówka jest łatwa w utrzymaniu i nie wymaga częstego rozmrażania.

Lodówka INDESIT LI6 S1E

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
4
Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Samsung RB38C7B6D22 to lodówka, która wyróżnia się energooszczędnością dzięki trybowi AI Energy i aplikacji SmartThings, oferując nawet 15% oszczędności energii. Jej cichy kompresor Digital Inverter objęty 20-letnią gwarancją, technologia SpaceMax™ zwiększająca pojemność sprawiają, że jest idealnym wyborem do nowoczesnych wnętrz.

Poziom hałasu (dB): 35
Panel BESPOKE w zestawie: Tak
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Wymiary (cm): 203 na 59.5 na 65.8
Kupując Samsung RB38C7B6D22, zyskujesz urządzenie, które łączy w sobie zaawansowane technologie z funkcjonalnością i stylowym designem. Przede wszystkim, lodówka ta pomaga w efektywnym zarządzaniu zużyciem energii dzięki modułowi WiFi i aplikacji SmartThings, która pozwala na monitorowanie zużycia prądu w różnych okresach czasowych. Możesz ustawić cele energetyczne, a lodówka automatycznie zoptymalizuje swoje działanie, co może ograniczyć zużycie energii nawet o 15%. Dzięki systemowi All-Around Cooling, chłodne powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całej lodówce, co zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności.

Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
5
Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF

Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Samsung RS68A884CB1 oferuje ogromną przestrzeń dzięki technologii SpaceMax™, elastyczne tryby chłodzenia Cool Select+ oraz efektywne Twin Cooling Plus™. Design w grafitowej stali jest elegancki i pasuje do każdej kuchni, a wbudowane WiFi umożliwia kontrolę przez smartfon.

Poziom hałasu (dB): 35
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Wymiary (cm): 178 na 91.2 na 71.6
Szerokość otwarte drzwi (cm): 97.2
Kupno lodówki Samsung RS68A884CB1 przynosi wiele korzyści dla użytkownika. Przede wszystkim, dzięki technologii SpaceMax™, urządzenie oferuje większą pojemność wewnętrzną przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych, co pozwala na przechowywanie większej ilości produktów. Różne tryby chłodzenia, dostępne dzięki funkcji Cool Select+, umożliwiają elastyczne dostosowanie warunków w lodówce do potrzeb przechowywanych artykułów, co pomaga w zachowaniu ich świeżości na dłużej. Twin Cooling Plus™ zapewnia efektywne chłodzenie, utrzymując odpowiednią temperaturę i wilgotność w każdej części lodówki, co przedłuża trwałość przechowywanych produktów.

Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo

Jaką lodówkę kupić?

Wybór odpowiedniej lodówki to decyzja, która może znacząco wpłynąć na komfort codziennego życia. Przede wszystkim warto zastanowić się nad rozmiarem urządzenia. Lodówki dostępne są w różnych rozmiarach, od kompaktowych modeli idealnych do małych kuchni, po duże, dwudrzwiowe lodówki typu side-by-side, które oferują ogromną przestrzeń do przechowywania. Przed zakupem warto dokładnie zmierzyć miejsce, w którym planujemy umieścić lodówkę, aby uniknąć problemów z jej montażem.
Kolejnym istotnym aspektem jest klasa energetyczna. Nowoczesne lodówki są coraz bardziej energooszczędne, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Warto zwrócić uwagę na etykietę energetyczną urządzenia, która informuje o jego efektywności energetycznej. Lodówki klasy A+++ są najbardziej oszczędne, ale mogą być droższe w zakupie. Inwestycja w bardziej energooszczędny model może jednak zwrócić się w dłuższej perspektywie czasowej.
Nie można zapomnieć o funkcjonalności lodówki. Współczesne modele oferują szereg zaawansowanych funkcji, takich jak system No Frost, który zapobiega osadzaniu się szronu, czy technologia Multi Air Flow, która zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza wewnątrz lodówki. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak kostkarka do lodu, dystrybutor wody, czy specjalne strefy świeżości, które pomagają w dłuższym przechowywaniu owoców i warzyw.

Rodzaje lodówek

Jaką lodówkę wybrać? Najlepsze lodówki

Jaką lodówkę wybrać? Najlepsze lodówki

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów lodówek, które różnią się między sobą konstrukcją, funkcjonalnością i przeznaczeniem.

Lodówki jednodrzwiowe: to najprostsze modele, które idealnie sprawdzą się w małych kuchniach lub jako dodatkowe urządzenie w większych gospodarstwach domowych. Zazwyczaj posiadają one wbudowany zamrażalnik, co może być wystarczające dla singli lub par.

Lodówki dwudrzwiowe: znane również jako side-by-side, to doskonały wybór dla dużych rodzin. Charakteryzują się one dużą pojemnością i wygodnym dostępem do przechowywanych produktów. Wiele z tych modeli wyposażonych jest w zaawansowane funkcje, takie jak kostkarka do lodu, dystrybutor wody, czy systemy chłodzenia, które zapewniają optymalne warunki przechowywania żywności.

Lodówki French door: to nowoczesne urządzenia, które łączą zalety lodówek dwudrzwiowych i zamrażarek dolnych. Górna część lodówki składa się z dwóch drzwi, które otwierają się na boki, co ułatwia dostęp do przechowywanych produktów. Dolna część to zamrażarka z szufladami, co pozwala na wygodne przechowywanie mrożonek. Tego typu lodówki często wyposażone są w zaawansowane technologie, takie jak systemy filtracji powietrza czy strefy o regulowanej temperaturze.

Lodówki do zabudowy: to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spójny wygląd kuchni. Tego typu urządzenia są montowane wewnątrz mebli kuchennych, co pozwala na ich dyskretne ukrycie. Lodówki do zabudowy dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji. Warto jednak pamiętać, że montaż takiej lodówki może wymagać specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Wybór odpowiedniego rodzaju lodówki zależy od wielu czynników, takich jak wielkość kuchni, liczba domowników, czy indywidualne preferencje dotyczące funkcjonalności. Niezależnie od wybranego modelu, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania i renomę producenta, co może zapewnić długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie urządzenia.

Funkcje dodatkowe, które warto mieć w lodówce

Wybierając lodówkę, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej podstawowe parametry, takie jak pojemność czy klasa energetyczna, ale także na dodatkowe funkcje, które mogą znacznie zwiększyć komfort użytkowania i funkcjonalność urządzenia. Oto kilka funkcji dodatkowych, które warto rozważyć:

System No Frost: Jedną z najbardziej pożądanych funkcji w nowoczesnych lodówkach jest system No Frost. Dzięki niemu lodówka zapobiega osadzaniu się szronu i lodu na ściankach, co eliminuje konieczność ręcznego rozmrażania. No Frost zapewnia również równomierne chłodzenie, co pomaga utrzymać świeżość przechowywanych produktów.

Dystrybutor wody i kostkarka do lodu: Lodówki wyposażone w dystrybutor wody i kostkarkę do lodu oferują wygodę dostępu do schłodzonej wody i lodu bez konieczności otwierania drzwi. Jest to szczególnie przydatne w gorące dni oraz podczas spotkań towarzyskich. Niektóre modele posiadają również opcję filtrowania wody, co zapewnia jej wysoką jakość.

Tryb wakacyjny: Tryb wakacyjny to funkcja, która pozwala na oszczędność energii, gdy jesteśmy z dala od domu przez dłuższy czas. W tym trybie lodówka pracuje na minimalnym poziomie, utrzymując odpowiednią temperaturę, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, jednocześnie zużywając mniej energii.

Strefa świeżości: Strefa świeżości to specjalna komora w lodówce, zaprojektowana do przechowywania świeżych produktów, takich jak mięso, ryby czy warzywa, w optymalnych warunkach. Dzięki regulowanej wilgotności i niższej temperaturze niż w pozostałej części lodówki, produkty pozostają świeże przez dłuższy czas.

Multiflow: System Multiflow to technologia zapewniająca równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza wewnątrz lodówki. Dzięki temu wszystkie przechowywane produkty, niezależnie od ich położenia, są chłodzone w jednakowy sposób, co zapobiega powstawaniu cieplejszych stref i pomaga utrzymać ich świeżość.

Sterowanie elektroniczne: Elektroniczny panel sterowania umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury oraz zarządzanie dodatkowymi funkcjami lodówki. Wyświetlacz LED pozwala na łatwe monitorowanie aktualnych ustawień, co zwiększa wygodę użytkowania.

Komora zero stopni: Komora zero stopni to specjalne miejsce w lodówce, w którym panuje temperatura bliska 0°C. Jest idealna do przechowywania świeżego mięsa i ryb, ponieważ taka temperatura spowalnia procesy psucia się żywności, jednocześnie nie zamrażając jej.

Alarm otwartych drzwi: Funkcja alarmu otwartych drzwi powiadamia użytkownika o pozostawieniu otwartych drzwi lodówki. Jest to przydatne, aby zapobiec wzrostowi temperatury wewnątrz urządzenia, co mogłoby prowadzić do zepsucia się przechowywanych produktów i zwiększenia zużycia energii.

Funkcja szybkiego chłodzenia i mrożenia: Funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia umożliwiają szybkie obniżenie temperatury w lodówce lub zamrażarce. Jest to szczególnie przydatne po dużych zakupach, gdy chcemy szybko schłodzić większą ilość żywności lub przygotować lód w krótkim czasie.

Te dodatkowe funkcje mogą znacznie zwiększyć komfort użytkowania lodówki oraz przyczynić się do lepszego przechowywania żywności. Warto więc zwrócić na nie uwagę podczas wyboru nowego urządzenia.

Na co zwrócić uwagę kupując lodówkę No Frost?

Kupując lodówkę No Frost, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które mogą znacząco wpłynąć na komfort użytkowania oraz efektywność urządzenia. Przede wszystkim, technologia No Frost eliminuje konieczność ręcznego rozmrażania lodówki, co jest ogromnym udogodnieniem. Dzięki temu systemowi, szron nie osadza się na ściankach komory chłodzącej, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury i wilgotności wewnątrz lodówki. To z kolei przekłada się na dłuższą świeżość przechowywanych produktów.
Kolejnym istotnym aspektem jest pojemność lodówki. Warto zastanowić się, ile miejsca potrzebujemy na przechowywanie żywności. Dla większych rodzin lepszym wyborem będą modele o większej pojemności, natomiast dla singli lub par wystarczające mogą być mniejsze lodówki. Warto również zwrócić uwagę na układ wnętrza – regulowane półki, pojemniki na warzywa i owoce oraz specjalne strefy do przechowywania mięsa i ryb mogą znacząco ułatwić organizację przestrzeni.
Energooszczędność to kolejny ważny czynnik. Lodówki No Frost są dostępne w różnych klasach energetycznych, od A+++ do D. Wybierając model o wyższej klasie energetycznej, możemy znacznie obniżyć rachunki za prąd. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak tryb wakacyjny, który pozwala na oszczędzanie energii podczas dłuższej nieobecności w domu.
Nie można zapomnieć o głośności pracy lodówki. Modele No Frost mogą być nieco głośniejsze od tradycyjnych lodówek, dlatego warto sprawdzić poziom hałasu podawany przez producenta. Dla osób, które mają kuchnię połączoną z salonem, cichy model będzie zdecydowanie lepszym wyborem.
Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem jest design i wykończenie lodówki. Nowoczesne lodówki No Frost dostępne są w różnych kolorach i stylach, co pozwala na dopasowanie ich do wystroju kuchni. Warto również zwrócić uwagę na jakość materiałów użytych do produkcji – stal nierdzewna, szkło hartowane czy wysokiej jakości tworzywa sztuczne mogą znacząco wpłynąć na trwałość i estetykę urządzenia.

Jak dbać o lodówkę, aby służyła przez lata?

Lodówka jest jednym z najważniejszych urządzeń w każdej kuchni, dlatego warto zadbać o jej odpowiednią konserwację i użytkowanie, aby mogła służyć przez wiele lat. Oto kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci w utrzymaniu lodówki w doskonałym stanie:
Regularne czyszczenie:

Wnętrze lodówki: Co kilka tygodni warto dokładnie umyć wnętrze lodówki. Używaj ciepłej wody z łagodnym detergentem lub mieszanki wody z octem, aby usunąć resztki jedzenia i zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Pamiętaj, aby dokładnie wysuszyć powierzchnie przed ponownym włożeniem jedzenia.

Uszczelki drzwi: Regularnie sprawdzaj i czyść uszczelki drzwi lodówki. Brud i resztki jedzenia mogą zmniejszać skuteczność uszczelek, co prowadzi do utraty chłodzenia i zwiększenia zużycia energii. Używaj ciepłej wody z mydłem do delikatnego czyszczenia uszczelek.

Zapobieganie przegrzewaniu:

Odstępy: Upewnij się, że lodówka ma wystarczająco dużo przestrzeni wokół siebie, aby umożliwić odpowiednią wentylację. Zalecany odstęp to co najmniej kilka centymetrów od ścian i innych urządzeń.

Kurz: Regularnie odkurzaj tylne części lodówki, zwłaszcza w okolicy skraplacza. Nagromadzony kurz może obniżyć efektywność chłodzenia i zwiększyć zużycie energii.

Odpowiednie użytkowanie:

Nie przepełniaj lodówki: Unikaj przepełniania lodówki, ponieważ ograniczony przepływ powietrza może obniżyć jej efektywność chłodzenia. Staraj się utrzymywać umiarkowaną ilość żywności, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania.

Unikaj ciepłych potraw: Przed włożeniem do lodówki pozwól potrawom ostygnąć do temperatury pokojowej. Umieszczanie ciepłych potraw wewnątrz lodówki zwiększa temperaturę wewnętrzną i zmusza urządzenie do intensywniejszej pracy.

Regularna konserwacja:

Rozmrażanie zamrażarki: Jeśli Twoja lodówka nie posiada systemu No Frost, regularnie rozmrażaj zamrażarkę, aby zapobiec gromadzeniu się lodu. Nadmiar lodu może zmniejszać efektywność zamrażarki i zwiększać zużycie energii.

Kontrola temperatury: Sprawdzaj ustawienia temperatury w lodówce i zamrażarce. Optymalna temperatura dla lodówki to około 3-5°C, a dla zamrażarki -18°C. Regularne kontrolowanie i dostosowywanie temperatury pomoże utrzymać odpowiednie warunki przechowywania żywności.

Bezpieczeństwo:

Przechowywanie żywności: Przechowuj żywność w odpowiednich pojemnikach i zabezpiecz ją folią spożywczą lub pokrywkami. To pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się zapachów i utrzymaniu świeżości produktów.

Regularne przeglądy: Co jakiś czas sprawdzaj stan techniczny lodówki. Upewnij się, że drzwi zamykają się prawidłowo, a uszczelki są w dobrym stanie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z serwisem technicznym.

Przestrzeganie tych prostych zasad pomoże przedłużyć żywotność Twojej lodówki i zapewni jej efektywne działanie przez wiele lat. Regularna konserwacja i odpowiednie użytkowanie to klucz do utrzymania lodówki w doskonałym stanie.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniej lodówki to decyzja, która może znacząco wpłynąć na komfort codziennego życia oraz efektywność przechowywania żywności. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozmiar i pojemność lodówki, aby dopasować ją do potrzeb domowników. Rodziny z dziećmi mogą potrzebować większych modeli, podczas gdy single lub pary mogą zadowolić się mniejszymi urządzeniami. Warto również rozważyć, czy potrzebujemy lodówki z zamrażalnikiem, czy może osobny zamrażalnik będzie bardziej praktyczny.

Autor artykułu

Autor artykułu

Julia Kamińska

Miłośniczka nowinek technologicznych i wszelkiego rodzaju sprzętów AGD. Kocha gotować i testować nowości w kuchni.

Najczęściej zadawane pytania

Czy lodówki No Frost trzeba rozmrażać?

Lodówki No Frost to nowoczesne urządzenia, które zyskały popularność dzięki swojej wygodzie i efektywności. Technologia No Frost polega na automatycznym usuwaniu wilgoci z wnętrza lodówki, co zapobiega tworzeniu się szronu i lodu na ściankach oraz produktach spożywczych. Dzięki temu użytkownicy nie muszą regularnie rozmrażać lodówki, co jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu. Tradycyjne lodówki wymagają okresowego rozmrażania, aby usunąć nagromadzony lód, co jest czasochłonne i uciążliwe. W przypadku lodówek No Frost, ten problem zostaje wyeliminowany, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Czy lodówka No Frost pobiera więcej prądu?

Opinie

A_To_Benek

2 dni temu

Bardzo fajny temat! Dzięki za ten serwis dużo się można dowiedzieć i wiadomo co potem kupić :)

kasix9

1 dzień temu

kupiłam dobre żelazko, mąż kupił super TV. Prawdziwe rankingi produktów od dawna korzystam. Dziękujemy!

dorotka87

2 godziny temu

ja też :D

warka_dariusz

8 godzin temu

dodajcie proszę więcej rankingów TV i narzędzi?

Dodaj opinie

U nas możesz swobodnie wypowiadać się na każdy temat. Pamiętaj jednak o kulturalnym podejściu do innych użytkowników.

Powiązane produkty

Lodówka HAIER HTW7720ENPT

Lodówka HAIER HTW7720ENPT

Lodówka LG GBB62PZHMN

Lodówka LG GBB62PZHMN

Lodówka INDESIT LI6 S1E

Lodówka INDESIT LI6 S1E

Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

Lodówka SAMSUNG BESPOKE AI RB38C7B6D22

Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF

Lodówka SAMSUNG RS68A884CB1 EF