Najpopularniejsze zestawy LEGO Friends. Które wybrać?

Najpopularniejsze zestawy LEGO Friends. Które wybrać?

8 min czytania

Aktualizacja: 5 lipca 2024

LEGO Friends to jedna z najbardziej uwielbianych serii klocków LEGO, która zdobyła serca dzieci na całym świecie. Dzięki różnorodnym zestawom, które pozwalają na tworzenie fascynujących historii i scenariuszy, seria ta jest idealna zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym zestawom LEGO Friends i pomożemy Ci wybrać ten, który najlepiej spełni oczekiwania Twojego dziecka.

Spis treści

Wstęp

Artykuł

Wprowadzenie do serii LEGO Friends

Najlepsze zestawy LEGO Friends dla początkujących

Zestawy LEGO Friends dla zaawansowanych budowniczych

Zestawy tematyczne LEGO Friends

Zestawy LEGO Friends z serii limitowanych

Zestawy LEGO Friends dla miłośników zwierząt

Zestawy LEGO Friends z serii sportowej

Podsumowanie

Opinie

Wprowadzenie do serii LEGO Friends

Seria LEGO Friends została wprowadzona na rynek w 2012 roku i od tego czasu zyskała ogromną popularność. Skierowana głównie do dziewczynek, seria ta wyróżnia się kolorowymi zestawami, które przedstawiają życie pięciu przyjaciółek: Mii, Olivii, Stephanie, Emmy i Andrei. Każda z postaci ma swoje unikalne zainteresowania i talenty, co sprawia, że zestawy są różnorodne i pełne inspiracji. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności kreatywne, budując różnorodne scenariusze, od kawiarni i salonów piękności po szkoły i parki rozrywki. LEGO Friends to nie tylko zabawa, ale także nauka współpracy, empatii i rozwiązywania problemów. Seria ta jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swoich dzieci poprzez kreatywną zabawę.

Najlepsze zestawy LEGO Friends dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z LEGO Friends, warto zwrócić uwagę na zestawy, które są łatwe do złożenia i oferują mnóstwo zabawy. Jednym z takich zestawów jest Dom Stefani. Ten zestaw składa się z 622 elementów, co czyni go idealnym dla młodszych budowniczych. Zawiera on szczegółowe instrukcje, które krok po kroku prowadzą przez proces budowy. Stephanie's House to nie tylko dom, ale także mnóstwo akcesoriów, które pozwalają na kreatywną zabawę. Dzieci mogą odgrywać różne scenariusze, co rozwija ich wyobraźnię i umiejętności społeczne.
Kolejnym świetnym wyborem dla początkujących jest zestaw Domek na drzewie Mii. Ten zestaw jest nieco mniejszy, składa się z 351 elementów, ale oferuje równie dużo zabawy. Budowanie domku na drzewie to marzenie wielu dzieci, a ten zestaw pozwala je spełnić. Zawiera on różne elementy, takie jak huśtawka, drabinka i zjeżdżalnia, które dodają realizmu i interaktywności. Łatwość montażu i bogactwo detali sprawiają, że jest to idealny zestaw na początek.
Nie można zapomnieć o zestawie Furgonetka Olivii. Ten zestaw składa się z 223 elementów i jest doskonałym wprowadzeniem do świata LEGO Friends. Zawiera on pojazd ratunkowy, który Olivia używa do pomocy swoim przyjaciołom. Zestaw ten jest nie tylko łatwy do złożenia, ale także edukacyjny, ucząc dzieci o znaczeniu pomocy innym i pracy zespołowej. Dzięki różnym akcesoriom, takim jak narzędzia i mini-figurka robota, dzieci mogą tworzyć własne misje ratunkowe, co rozwija ich kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów.
LEGO 41747 Friends Jadłodajnia w Heartlake

LEGO 41747 Friends Jadłodajnia w Heartlake

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Zestaw LEGO® Friends Jadłodajnia w Heartlake (41747) umożliwia dzieciom kreatywną zabawę w kuchni z wieloma akcesoriami i postaciami.

Wiek: 8 lat
Kod producenta: 41747
Liczba elementów (szt): 695
Zestaw LEGO® Friends Jadłodajnia w Heartlake (41747) to doskonała zabawka dla dzieci powyżej 8 roku życia, która oferuje wiele korzyści dla młodych entuzjastów gotowania i kreatywnej zabawy. Zestaw składa się z 695 elementów, w tym postaci Leo, Alby, Abuelity, klientki Matyldy oraz kota Churro, co pozwala na tworzenie różnorodnych scenariuszy i historii. Dzieci mogą odkrywać nowe techniki gotowania dzięki licznym akcesoriom, takim jak spiżarnia, lodówka, zlew, kuchnia z patelniami i prasą do tortilli. Na zewnątrz znajdują się miejsca do siedzenia oraz taras na dachu, co dodatkowo urozmaica zabawę.

LEGO 41747 Friends Jadłodajnia W Heartlake

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
Ktoś właśnie kupił ten produkt
LEGO 41735 Friends Mobilny domek

LEGO 41735 Friends Mobilny domek

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Zestaw LEGO® Friends Mobilny domek (41735) oferuje ogromną kreatywną zabawę dzięki bogatym detalom i intuicyjnemu budowaniu z aplikacją LEGO Builder.

Wiek: 7 lat
Motyw: Mobilny domek
Kod producenta: 41735
Mobilny domek LEGO® Friends (41735) to idealny wybór dla dzieci powyżej 7 roku życia, które uwielbiają kreatywną zabawę i wycieczki na kemping. Zestaw zawiera 785 elementów, w tym samochód z trzema siedzeniami dla minilaleczek oraz mobilny domek, który otwiera się, odsłaniając łazienkę, kuchnię i sypialnie. Dzieci mogą cieszyć się intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder, która umożliwia przybliżanie i obracanie modelu w 3D, zapisywanie zestawów i śledzenie postępów. Zestaw zawiera postacie Leo, Liann, Paisley oraz ich zwierzaki, a także liczne detale, takie jak kuchnia z lodówką, piekarnikiem i szufladami, łazienka, łóżka dla minilaleczek, budka dla ptaków, skrzynka na listy, panele słoneczne i rośliny.

LEGO 41735 Friends Mobilny Domek

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo

Zestawy LEGO Friends dla zaawansowanych budowniczych

Dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w budowaniu z LEGO, zestawy dla zaawansowanych oferują bardziej skomplikowane konstrukcje i większe wyzwania. Jednym z najbardziej imponujących zestawów jest Heartlake City Resort. Ten zestaw składa się z 1017 elementów i oferuje mnóstwo detali, które zachwycą każdego budowniczego. Zawiera on hotel, basen, zjeżdżalnię wodną, a nawet tramwaj wodny. Budowanie tego zestawu to prawdziwa przygoda, a efekt końcowy jest niezwykle satysfakcjonujący. Dzięki różnym scenariuszom zabawy, dzieci mogą spędzać godziny na odkrywaniu wszystkich funkcji tego zestawu.
Innym zestawem, który z pewnością przypadnie do gustu zaawansowanym budowniczym, jest Andrea's Talent Show. Ten zestaw składa się z 492 elementów i oferuje wiele interaktywnych funkcji. Scena talentów jest wyposażona w różne akcesoria, takie jak mikrofon, reflektory i instrumenty muzyczne. Dzieci mogą organizować własne pokazy talentów, co rozwija ich kreatywność i umiejętności artystyczne. Skomplikowane mechanizmy i ruchome elementy sprawiają, że budowanie tego zestawu jest prawdziwym wyzwaniem, ale także ogromną frajdą.
Nie można zapomnieć o zestawie Heartlake City Hospital. Ten zestaw składa się z 871 elementów i jest jednym z najbardziej szczegółowych zestawów LEGO Friends. Szpital zawiera różne pomieszczenia, takie jak sala operacyjna, laboratorium i pokój pacjentów. Budowanie tego zestawu wymaga precyzji i cierpliwości, ale efekt końcowy jest niezwykle satysfakcjonujący. Dzieci mogą odgrywać różne scenariusze medyczne, co rozwija ich empatię i umiejętności społeczne. Bogactwo detali i realistyczne akcesoria sprawiają, że jest to idealny zestaw dla zaawansowanych budowniczych, którzy szukają większych wyzwań.
LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Zestaw LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City rozwija umiejętności społeczne i empatię dzieci poprzez kreatywne odgrywanie ról.

Wiek: 8 lat
Kod producenta: 42604
Liczba elementów (szt): 1237
Warto rozważyć zakup LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City ze względu na jego liczne zalety, które mogą przynieść korzyści każdemu dziecku. Przede wszystkim, zestaw ten wspiera rozwój społeczny poprzez interakcję z siedmioma postaciami LEGO Friends, co zachęca dzieci do współpracy i kreatywnego odgrywania ról. Dzięki różnorodnym sklepom, restauracji, bankomatowi oraz innym realistycznym detalom, dzieci mogą lepiej zrozumieć otaczający je świat. Interaktywne elementy, takie jak ruchome schody, angażują dzieci w proces budowania i odkrywania, co dodatkowo wspiera ich rozwój.

LEGO 42604 Friends Centrum Handlowe W Heartlake City

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
Ktoś właśnie kupił ten produkt
LEGO 41748 Friends Dom kultury w Heartlake

LEGO 41748 Friends Dom kultury w Heartlake

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Kreatywny model LEGO® Friends (41748) pozwala dzieciom dostosować układ budynku według własnych upodobań, co sprzyja kreatywności.

Wiek: 9 lat
Kod producenta: 41748
Liczba elementów (szt): 1513
Dom kultury w Heartlake (41748) to idealny zestaw dla dzieci powyżej 9 roku życia, który pozwala im na rozwijanie kreatywnych hobby i pasji. Zbudowany z 1513 elementów, ten modułowy model umożliwia dzieciom dostosowanie układu budynku według własnych upodobań, co sprzyja ich wyobraźni i kreatywności. Zestaw zawiera sześć minilaleczek, psa oraz wiele akcesoriów, które pozwalają na tworzenie różnorodnych scenek. Dzieci mogą bawić się w sali muzycznej, studiu nagraniowym, studiu artystycznym czy strefie relaksu, co daje im możliwość wcielania się w różne role i rozwijania umiejętności społecznych.

LEGO 41748 Friends Dom Kultury W Heartlake

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo
LEGO 41730 Friends Dom Autumn

LEGO 41730 Friends Dom Autumn

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

LEGO Friends Dom Autumn 41730 oferuje dzieciom wiele możliwości zabawy, rozwijając ich wyobraźnię i kreatywność.

Wiek: 7 lat
Motyw: Dom Autumn
Kod producenta: 41730
LEGO Friends Dom Autumn 41730 to zestaw, który oferuje dzieciom wiele korzyści. Dzięki niemu mogą poznać sympatyczną Autumn oraz jej przyjaciół, Leo i Aliyę, i uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, takich jak pieczenie ciasta czy opieka nad zwierzętami. Dom zawiera wiele pomieszczeń do odkrywania, w tym kuchnię, salon, jadalnię, łazienkę i sypialnię, a także balkon z teleskopem, na którym można obserwować ptaki. Zestaw składa się z 853 elementów i jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia.

LEGO 41730 Friends Dom Autumn

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo

Zestawy tematyczne LEGO Friends

Najpopularniejsze zestawy LEGO Friends. Które wybrać?

Najpopularniejsze zestawy LEGO Friends. Które wybrać?

Zestawy tematyczne LEGO Friends to prawdziwa gratka dla młodych budowniczych, którzy pragną przenieść się do świata pełnego przygód i kreatywności. Każdy zestaw tematyczny jest starannie zaprojektowany, aby odzwierciedlać różnorodne zainteresowania i pasje dzieci. Na przykład, zestaw Szkoła w Heartlake pozwala dzieciom na odtworzenie codziennych szkolnych zajęć, od lekcji matematyki po przerwy na placu zabaw. Z kolei zestaw Kawiarnia w Heartlake umożliwia dzieciom zarządzanie własną kawiarnią, serwowanie kawy i ciast oraz spotkania z przyjaciółmi.
Zestawy tematyczne są również doskonałym narzędziem edukacyjnym. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, ucząc się współpracy i komunikacji podczas wspólnej zabawy. Dodatkowo, budowanie z klocków LEGO wspiera rozwój motoryki małej oraz zdolności przestrzennego myślenia. Każdy zestaw zawiera szczegółowe instrukcje, które krok po kroku prowadzą dzieci przez proces budowy, co dodatkowo wzmacnia ich umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
Nie można zapomnieć o bogactwie detali i akcesoriów, które towarzyszą zestawom tematycznym LEGO Friends. Każdy zestaw jest pełen małych elementów, takich jak meble, naczynia, rośliny czy zwierzęta, które dodają realizmu i głębi każdej scenie. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć własne historie i scenariusze, co stymuluje ich wyobraźnię i kreatywność. Zestawy tematyczne LEGO Friends to nie tylko zabawa, ale także narzędzie do nauki i rozwijania umiejętności, które będą przydatne przez całe życie.
LEGO 42624 Friends Przytulne domki na letnim obozie

LEGO 42624 Friends Przytulne domki na letnim obozie

SPRAWDŹ CENĘ
Opis produktu

Zestaw LEGO Friends Przytulne domki na letnim obozie umożliwia dzieciom kreatywną zabawę, rozwijając koncentrację, kreatywne myślenie i zdolności manualne.

Wiek: 7 lat
Kod producenta: 42624
Liczba elementów (szt): 437
Zakup LEGO Friends Przytulne domki na letnim obozie (42624) to doskonały wybór dla dzieci powyżej 7 roku życia, które uwielbiają kreatywną zabawę i przygody. Ten zestaw składa się z 437 elementów, w tym dwóch szałasów z podnoszonymi dachami, trzech minilaleczek (Paisley, Zak, Sky), figurki lisa oraz licznych akcesoriów kempingowych, takich jak rowery górskie, lutnia, topór, lampion, ognisko i składniki do opiekania pianek. Dzieci mogą bawić się w tworzenie historii, które rozwijają ich wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Podczas zabawy dzieci mogą budować szałasy, jeździć na rowerach górskich, grać na lutni i piec pianki przy ognisku.

LEGO 42624 Friends Przytulne Domki Na Letnim Obozie

MediaExpert
RTV Euro AGD
Ceneo

Zestawy LEGO Friends z serii limitowanych

Zestawy LEGO Friends z serii limitowanych to prawdziwe perełki w kolekcji każdego miłośnika klocków LEGO. Seria limitowana oznacza, że zestawy te są dostępne tylko przez określony czas, co czyni je wyjątkowymi i pożądanymi przez kolekcjonerów. Przykładem takiego zestawu jest Luksusowy Hotel w Heartlake, który oferuje dzieciom możliwość zarządzania pięciogwiazdkowym hotelem, od rejestracji gości po organizację imprez na dachu. Inny popularny zestaw to Wesołe Miasteczko w Heartlake, który pozwala na zbudowanie własnego parku rozrywki z karuzelami, strzelnicami i stoiskami z przekąskami.
Zestawy limitowane często zawierają unikalne elementy i figurki, które nie są dostępne w innych zestawach. To sprawia, że są one jeszcze bardziej atrakcyjne dla dzieci i kolekcjonerów. Na przykład, w zestawie Luksusowy Hotel w Heartlake można znaleźć ekskluzywne figurki gości hotelowych oraz unikalne akcesoria, takie jak walizki, klucze do pokoi czy eleganckie meble. Te szczegóły dodają realizmu i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej angażująca.
Warto również zwrócić uwagę na wartość kolekcjonerską zestawów z serii limitowanych. Ze względu na ich ograniczoną dostępność, z czasem mogą one zyskać na wartości, co czyni je doskonałą inwestycją. Kolekcjonerzy często poszukują tych zestawów, aby uzupełnić swoje kolekcje i cieszyć się unikalnymi elementami, które oferują. Dla dzieci, posiadanie zestawu z serii limitowanej to nie tylko źródło radości i zabawy, ale także poczucie wyjątkowości i dumy z posiadania czegoś rzadkiego.

Zestawy LEGO Friends dla miłośników zwierząt

Zestawy LEGO Friends dla miłośników zwierząt to prawdziwa gratka dla dzieci, które uwielbiają opiekować się swoimi futrzastymi przyjaciółmi. Seria ta oferuje szeroki wybór zestawów, które pozwalają na tworzenie różnorodnych scenariuszy związanych z opieką nad zwierzętami. Od klinik weterynaryjnych, przez schroniska dla zwierząt, aż po parki i farmy – każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład, zestaw Klinika Weterynaryjna pozwala dzieciom wcielić się w rolę weterynarza, który leczy chore zwierzęta. Zestaw zawiera różnorodne akcesoria, takie jak stół operacyjny, narzędzia medyczne i oczywiście figurki zwierząt, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej realistyczna.
Kolejnym popularnym zestawem jest Schronisko dla Zwierząt, który umożliwia dzieciom zarządzanie własnym schroniskiem. Zestaw ten jest bogaty w detale, takie jak klatki dla zwierząt, miski z jedzeniem, a nawet mały plac zabaw dla czworonogów. Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się odpowiedzialności i empatii, dbając o swoich małych podopiecznych. Warto również zwrócić uwagę na zestawy tematyczne, takie jak Farma, gdzie dzieci mogą hodować różne zwierzęta, od kurczaków po konie. Każdy z tych zestawów jest nie tylko źródłem zabawy, ale również edukacji, ucząc dzieci o różnych aspektach opieki nad zwierzętami.
Nie można zapomnieć o zestawach, które łączą miłość do zwierząt z innymi pasjami. Na przykład, zestaw Park dla Psów to idealne połączenie zabawy na świeżym powietrzu i opieki nad zwierzętami. Dzieci mogą zbudować park z różnymi przeszkodami i atrakcjami dla psów, co pozwala na tworzenie nieskończonych scenariuszy zabawy. Wszystkie te zestawy są doskonałym wyborem dla dzieci, które kochają zwierzęta i chcą spędzać czas na kreatywnej zabawie, jednocześnie ucząc się ważnych wartości.

Zestawy LEGO Friends z serii sportowej

Zestawy LEGO Friends z serii sportowej to doskonały wybór dla dzieci, które są pełne energii i uwielbiają aktywność fizyczną. Seria ta oferuje różnorodne zestawy, które pozwalają na odtworzenie różnych dyscyplin sportowych, od piłki nożnej, przez koszykówkę, aż po jazdę na nartach. Na przykład, zestaw Boisko do Piłki Nożnej to idealna propozycja dla małych fanów tego sportu. Zestaw zawiera bramki, piłki, a nawet trybuny dla kibiców, co pozwala na organizowanie własnych meczów i turniejów. Dzieci mogą wcielić się w rolę piłkarzy, trenerów, a nawet sędziów, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej angażująca.
Innym interesującym zestawem jest Centrum Sportowe, które oferuje różnorodne aktywności, takie jak siłownia, basen czy kort tenisowy. Zestaw ten jest niezwykle wszechstronny, pozwalając dzieciom na wybór ulubionej dyscypliny sportowej i tworzenie własnych scenariuszy zabawy. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe i spędzać czas na kreatywnej zabawie, jednocześnie ucząc się o znaczeniu aktywności fizycznej dla zdrowia.
Nie można zapomnieć o zestawach, które łączą sport z innymi elementami życia codziennego. Na przykład, zestaw Obóz Narciarski to doskonała propozycja dla dzieci, które uwielbiają zimowe sporty. Zestaw ten zawiera różnorodne elementy, takie jak stoki narciarskie, wyciągi, a nawet małe kawiarnie, gdzie narciarze mogą odpocząć po intensywnym dniu na stoku. Dzięki temu dzieci mogą wcielić się w rolę narciarzy, instruktorów czy właścicieli ośrodków narciarskich, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej różnorodna i interesująca.
Zestawy sportowe LEGO Friends to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności manualne i koordynacyjne, budując różnorodne konstrukcje i odtwarzając scenariusze związane ze sportem. Wszystkie te zestawy są doskonałym wyborem dla dzieci, które chcą połączyć miłość do sportu z kreatywną zabawą, jednocześnie ucząc się ważnych wartości, takich jak fair play, współpraca i zdrowy styl życia.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego zestawu LEGO Friends może być wyzwaniem, zwłaszcza przy tak szerokiej gamie dostępnych opcji. Każdy zestaw oferuje unikalne doświadczenia, które mogą rozwijać różne umiejętności i zainteresowania dzieci. Od kreatywnego budowania po odgrywanie ról, zestawy LEGO Friends są zaprojektowane tak, aby inspirować i angażować młodych budowniczych.
Jednym z kluczowych aspektów, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze zestawu, jest wiek dziecka. LEGO Friends oferuje zestawy dostosowane do różnych grup wiekowych, co pozwala na dopasowanie poziomu trudności do umiejętności dziecka. Dla młodszych dzieci idealne będą zestawy z mniejszą liczbą elementów i prostszymi instrukcjami, natomiast starsze dzieci mogą cieszyć się bardziej skomplikowanymi konstrukcjami, które stanowią większe wyzwanie.
Kolejnym ważnym czynnikiem jest zainteresowanie dziecka. Zestawy LEGO Friends obejmują szeroki wachlarz tematów, od przygód w dżungli, przez życie w mieście, po wakacyjne wyprawy. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzęta, zestawy takie jak Klinika Weterynaryjna czy Stajnia z Koniami mogą być strzałem w dziesiątkę. Dla miłośników przygód idealne będą zestawy związane z eksploracją i odkrywaniem nowych miejsc.
Inwestując w zestawy LEGO Friends, inwestujesz w rozwój swojego dziecka oferując mu nie tylko godziny zabawy, ale także cenne umiejętności, które będą mu towarzyszyć przez całe życie. Niezależnie od wyboru, każdy zestaw LEGO Friends to gwarancja jakości i satysfakcji, która przyniesie radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Autor artykułu

Autor artykułu

Julia Kamińska

Miłośniczka nowinek technologicznych i wszelkiego rodzaju sprzętów AGD. Kocha gotować i testować nowości w kuchni.

Opinie

A_To_Benek

2 dni temu

Bardzo fajny temat! Dzięki za ten serwis dużo się można dowiedzieć i wiadomo co potem kupić :)

kasix9

1 dzień temu

kupiłam dobre żelazko, mąż kupił super TV. Prawdziwe rankingi produktów od dawna korzystam. Dziękujemy!

dorotka87

2 godziny temu

ja też :D

warka_dariusz

8 godzin temu

dodajcie proszę więcej rankingów TV i narzędzi?

Dodaj opinie

U nas możesz swobodnie wypowiadać się na każdy temat. Pamiętaj jednak o kulturalnym podejściu do innych użytkowników.

Powiązane produkty

LEGO 41747 Friends Jadłodajnia w Heartlake

LEGO 41747 Friends Jadłodajnia w Heartlake

LEGO 41735 Friends Mobilny domek

LEGO 41735 Friends Mobilny domek

LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

LEGO 42604 Friends Centrum handlowe w Heartlake City

LEGO 41748 Friends Dom kultury w Heartlake

LEGO 41748 Friends Dom kultury w Heartlake

LEGO 41730 Friends Dom Autumn

LEGO 41730 Friends Dom Autumn

LEGO 42624 Friends Przytulne domki na letnim obozie

LEGO 42624 Friends Przytulne domki na letnim obozie